Zestaw narzędziowy Bosch 2607019325
Bosch 2607019325 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch 2607019325
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch 33-częściowy zestaw wierteł i bitów do wkrętarek do drewna kamienia | 77 zł |
Bosch 30-piece X-Line set | 91 zł |
Zestaw osprzętu 33-częściowy X-line set BOSCH | 55 zł |
Wiertło Bosch ZESTAW WIERTEŁ I BITÓW X-LINE 33SZT.+WKRĘTAK+POZIOMICA | 132 zł |
Zestaw wierteł + końcówki BOSCH x-line, 33 części 2607019325 | 85 zł |
Zestaw osprzętu 33-częściowy X-line set BOSCH | 55 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →