Набір інструментів Makita B-66896
Фото 11 |
Makita B-66896 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita B-66896
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita Zestaw Udarowy Czarny/Niebieski 33 Elementy B-66896 | 98 zł |
Makita B-66896 | 132 zł |
Makita Makita Zestaw wierteł i końc.+nas.33el | 159 zł |
Makita MAKITA ZESTAW WIERTEŁ I KOŃC.+NAS.33el MB-66896 | 140 zł |
Makita B-66896 Metal Drill Bit Set 33 Units Niebieski,Czarny | 117 zł |
Makita zestaw wierteł, końcówek i nasadek 33 elementów B-66896 | 125 zł |
Додаткові функції і можливості набору інструментів Makita B-66896:
- HSS-G свердла: 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →