Zestaw narzędziowy Makita B-66896
Zdjęcia 11 |
Makita B-66896 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita B-66896
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Zestaw Udarowy Czarny/Niebieski 33 Elementy B-66896 | 98 zł |
Makita Makita Zestaw wierteł i końc.+nas.33el | 159 zł |
Makita MAKITA ZESTAW WIERTEŁ I KOŃC.+NAS.33el MB-66896 | 140 zł |
Makita B-66896 Metal Drill Bit Set 33 Units Niebieski,Czarny | 117 zł |
Makita zestaw wierteł, końcówek i nasadek 33 elementów B-66896 | 125 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu narzędziowego Makita B-66896:
- Wiertła HSS-G: 2,5, 3, 3,5, 4, 4,5, 5 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →