Zestaw narzędziowy Makita E-10730
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Makita E-10730 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita E-10730
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw wierteł i końcówek wkrętakowych E-10730 Makita, 102 szt. | 199 zł |
Zestaw Akcesoriów Wiertła Bity Walizka Narzędziowa x102 Makita E-10730 | 150 zł |
Makita Zestaw Akcesoriów W Walizce 102Szt. | 151 zł |
Zestaw wierteł i końcówek wkrętakowych E-10730 Makita, 102 szt. | 199 zł |
Zestaw bitów i akcesoriów Makita E-10730 102 el | 139 zł |
ZESTAW AKCESORIÓW 102 SZT. | 256 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu narzędziowego Makita E-10730:
- Wiertła do metalu: 3, 4, 5, 5,5, 6, 6,5 mm
- Wiertła do kamienia: 3, 4, 5, 5,5, 6, 6,5 mm
- Wiertła do drewna: 3, 4, 5, 5,5, 6, 6,5 mm
- Wiertła fontannowe: 12, 16, 19 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →