Zestaw narzędziowy Makita D-36980
Zdjęcia 4 |
Makita D-36980 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita D-36980
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Zestaw Wierteł i Bitów Wielokolorowy 105 mm/34 Elementy D-36980 | 105 zł |
Wiertło Makita 34 sztuki (D-36980) | 133 zł |
Makita 34-częściowy zestaw wierteł kombinowanych, srebrny | 149 zł |
ZESTAW WIERTEŁ I BITÓW 34SZT. | 132 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →