Zestaw narzędziowy Top Tools 38D530
Top Tools 38D530 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Top Tools 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Top Tools.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Top Tools 38D530
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Top Tools Top Tools Zestaw kluczy nasadowych 1/4', 1/2' 53 szt. | 139 zł |
Zestaw narzędzi Top Tools 53 el. (38D530) | 143 zł |
Top Tools Zestaw kluczy nasadowych 1/4', 1/2', 53 szt. 38D530 | 162 zł |
Zestaw kluczy nasadowych 1/4", 1/2", 53 szt. | 152 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →