Zestaw narzędziowy Bosch 2607010611
Zdjęcia 3 |
Bosch 2607010611 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch 2607010611
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertło Bosch Zestaw do wiercenia X-LINE 60 części 2607010611 | 114 zł |
Bosch Professional X-line 60ti Drill Bits And Tips Set Posrebrzany 2607010 | 95 zł |
Zestaw Bosch Uniwersalny X Line 2607010611 | 122 zł |
Zestaw wierteł X-LINE 60 2607019953 60 szt. BOSCH | 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →