Zestaw narzędziowy Yato YT-0512
Yato YT-0512 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-0512
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Klucze torx fajkowe 9szt. t10-t50 bardzo długie, z otworem 0512 | 16 zł |
Zestaw kluczy YATO 0512, 9 szt | 15 zł |
Klucze imbusowe torx, długie t10-t50, 9 cz. Yato YT-0512 - ZYSKAJ RABAT 30 | 16 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →