Umywalka REA Wendy 590 REA-U8401 590 mm
Zdjęcia 11 |
REA Wendy 590 REA-U8401 |
|
Głębokość misy 110 mm. Gwarancja producenta 2 lata.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Wendy 590 REA-U8401 590 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stawiana Umywalka Ceramiczna Nablatowa Wendy N Rea | 289 zł |
Umywalka Stawiana Wendy Marmurowa Prostokątna Rea | 359 zł |
Umywalka Nablatowa Rea Wendy | 289 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →