Umywalka REA Wendy 590 REA-U0157 590 mm
Zdjęcia 5 |
REA Wendy 590 REA-U0157 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Wendy 590 REA-U0157 590 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka wendy - nablatowa | 289 zł |
Umywalka ceramiczna Wendy 59.5 x 39 Rea | 299 zł |
Rea Umywalka nablatowa Rea Wendy | 289 zł |
Umywalka nablatowa Wendy - dodatkowo 5 rabatu na kod REA5 | 298 zł |
Rea Wendy Umywalka nablatowa 59x38 cm, biała REA-U0157 - odbiór osobisty: | 289 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →