Smartfon Nokia G22 64 GB / 4 GB
Wideo 5Zdjęcia 11 |
Nokia G22 64 GB / 4 GB
64 GB / 4 GB128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 90 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Unisoc Tiger T606
Aparat:3 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:5050 mAh
Waga:196 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Nokia G22 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokia Smartfon G22 64 GB 166 cm 652 cala niebieski Android 12 Hybrid Slot | 859 zł |
Nokia G22 64GB/4GB - Lagoon Blue | 596 zł |
Smartfon Nokia G22 4/64GB Niebieski (S8103791) | 675 zł |
Nokia G22 4gb/64gb 6.52´´ Dual Sim Szary 101S0609H001 | 551 zł |
Nokia G22 64GB Meteor Gray Android 12 Dual SIM 4 GB 101S0609H106 | 769 zł |
Nokia G22 64 GB Android Meteor Grey 101S0609H001 | 685 zł |
Nokia G22 64GB/4GB - Meteor Grey | 838 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nokia G22
Ceny na Nokia G22 |
---|---|---|---|---|
Nokia G22 64 GB / 4 GB | od 551 zł | 7 oferty | ||
Nokia G22 128 GB / 4 GB | od 568 zł | 25 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →