Smartfon ZTE Blade A72S 64 GB / 3 GB
Zdjęcia 10 |
ZTE Blade A72S 64 GB / 3 GB
64 GB / 3 GB128 GB / 3 GB
Wyświetlacz:6.75 ", 1600х720 (20:9), 260 ppi, 90 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 3 GB
Procesor:Unisoc Tiger T606
Aparat:3 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:196 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 3 GB.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria ZTE Blade, Voyage (średnie i budżetowe)Porównaj w tabeli →
od 369 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 259 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 3200 mAh, 174 g
od 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 207 g
od 478 zł
kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 8 Mpx, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 166 g
od 150 zł
kompaktowy, 5 ", 215 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 1 GB, Unisoc SC7731E, aparat: 5 Mpx, ładowanie: 2000 mAh, 143 g
od 652 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 299 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A1, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 259 zł
6 ", 179 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 1 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 5 Mpx, NFC, ładowanie: 3000 mAh
od 429 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 183 g
od 429 zł
6.67 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 259 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A1, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 4000 mAh, 194 g
od 543 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 204 g
od 889 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 3200 mAh, 155 g
od 589 zł
5G, 6.52 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4000 mAh, 182 g
od 402 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 430 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 214 g
od 221 zł
kompaktowy, 5 ", 196 ppi, 60 Hz, Android 12.0 Go Edition, 32 GB, RAM 1 GB, Unisoc SC9832E, aparat: 2 Mpx, ładowanie: 2000 mAh
od 514 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 249 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0 Go Edition, 64 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A1, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 4000 mAh, 194 g
od 696 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
Modyfikacje ZTE Blade A72S
Ceny na ZTE Blade A72S |
---|---|---|---|---|
ZTE Blade A72S 64 GB / 3 GB | od 696 zł | 1 oferta | ||
ZTE Blade A72S 128 GB / 3 GB | od 368 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 551 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 523 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 656 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 485 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 699 zł
6.7 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5010 mAh, 184 g
od 580 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 647 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Kirin 710, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 470 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g
od 362 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 192 g
od 500 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 662 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 207 g
od 681 zł
6.6 ", 266 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g