Smartfon ZTE Blade A31 Lite 32 GB / 1 GB
Zdjęcia 7 |
ZTE Blade A31 Lite 32 GB / 1 GB
Wyświetlacz:5 ", 960х480, 215 ppi
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 1 GB
Procesor:Unisoc SC9832E
Aparat:5 MP
Akumulator:2000 mAh
Waga:143 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup ZTE Blade A31 Lite 32 GB / 1 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZTE Blade A31 Lite - Smartphone 32GB 1GB RAM Dual Sim Grey 126595401008 | 315 zł |
Zte Blade A31 Lite 1gb/32gb Dual Sim Phone Niebieski P932F21-BLUEZte blade a31 lite 5´ 1-32gb 2mp-5mp blue-screen:5´´ fwvga+ 18:9-pamięć wewnętrzna:32gb tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 156 zł |
ZTE Blade A31 Lite - Smartphone 32GB 1GB RAM Dual Sim Blue 6902176055935 | 292 zł |
ZTE Blade A31 Lite Grey 1/32GB Dual Sim - Gwarancja No Brand - Polska 6902 | 234 zł |
Zte Blade A31 Lite 1gb/32gb 5´´ Szary P932F21-GREYSpecyfikacja ZTE Blade A31 Lite 5pulged 1GB 32GB 2MP 5MP Szary Marka Model ZTE Blade A31 Lite (P932F21 Szary) Procesor SC9832... więcejE Czterordzeniowy 1.4GHz Micro USB 3.5mm Gniazdo słuchawkowe Gniazdo Micro SD (4FF + 4FF + TF) RAM:Pamięć wewnętrzna 1GB :32 GB EKRAN FWVGA + 18:9 TYLNA KAMERA 5M FF PRZÓD 2M FF Łączność GPS WiFi 2.4G 802.11 BGN BT 4.2 Akcelerometr Volte Inne cechy FDD:B1 B3 B5 B7 B8 B20 (B28) TDD:B38 (B40 B41) UMTS:B1 B5 B8 GSM:B2 B3 B5 B8 Wymiary i waga 137,35 * 67,5 * 10 mm 2000MAH baterii. tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 156 zł |
Seria ZTE Blade, Voyage (średnie i budżetowe)Porównaj w tabeli →
od 389 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 299 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 3200 mAh, 174 g
od 478 zł
kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 8 Mpx, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 166 g
od 668 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 207 g
od 145 zł
kompaktowy, 5 ", 215 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 1 GB, Unisoc SC7731E, aparat: 5 Mpx, ładowanie: 2000 mAh, 143 g
od 732 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 260 zł
6 ", 179 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 1 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 5 Mpx, NFC, ładowanie: 3000 mAh
od 369 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A1, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 449 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 183 g
od 436 zł
6.67 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 299 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A1, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 4000 mAh, 194 g
od 544 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5200 mAh, 204 g
od 889 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 3200 mAh, 155 g
od 345 zł
5G, 6.52 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4000 mAh, 182 g
od 335 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 342 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 214 g
od 602 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tanggula T760, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 189 g
od 721 zł
6.67 ", 395 ppi, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g
od 345 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 185 g
od 600 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 207 g
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 178 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 537 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 748 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 619 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 1 498 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 323 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g