Смартфон Nokia G22 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 5Фото 11 |
Nokia G22 64 ГБ / 4 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 90 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5050 мАгод
Вага:196 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Nokia G22 64 ГБ / 4 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nokia Smartfon G22 64 GB 166 cm 652 cala niebieski Android 12 Hybrid Slot | 859 zł |
Smartfon Nokia G22 4/64GB Niebieski (S8103791) | 675 zł |
Nokia G22 4gb/64gb 6.52´´ Dual Sim Szary 101S0609H001 | 551 zł |
Nokia G22 64GB Meteor Gray Android 12 Dual SIM 4 GB 101S0609H106 | 769 zł |
Nokia G22 64 GB Android Meteor Grey 101S0609H001 | 685 zł |
Відеоогляди
Модификації Nokia G22
Ціни на Nokia G22 |
---|---|---|---|---|
Nokia G22 64 ГБ / 4 ГБ | від 551 zł | 5 пропозицій | ||
Nokia G22 128 ГБ / 4 ГБ | від 568 zł | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →