Xiaomi Mi Band 8 Pro
Відео 4Фото 9 |
Старша (Pro-версія) фітнес-браслету Xiaomi 8-покоління це функціональний гаджет із задатками смарт-годин. Так, на тлі звичайної варіації - Mi Band 8 - дана модель відрізняється трохи більшим дисплеєм (діагональ 1.74 дюйма) зі збільшеною роздільною здатністю 480x336 пікселів, приростом ємності акумулятора (використовується АКБ на 289 мАгод проти 190 м . Останній забезпечує ще більшу самостійність від смартфона, а також підтримує топографічні карти, до того ж через фірмовий додаток є доступ до інтерактивного маршруту забігу або велопрогулянки.
Фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 8 Pro серед іншого підтримує голосові команди (фірмовий помічник) та дозволяє керувати еко-системою розумного будинку. Дисплей примітний яскравим малюнком (до 600 нит), підтримкою численних циферблатів, наявністю режиму Always On Display та захисного скла Gorilla Glass. На шанувальників спорту чекає 150 фітнес-режимів, включаючи плавання. До того ж, для деяких тренувань доступна навіть тривимірна анімація та персональні рекомендації. До додаткових фішок моделі відноситься металевий корпус та різні варіації ремінців, включаючи шкіряні та з міланським плетенням. У стандартному режимі використання заряджати девайс доведеться десь раз на два тижні, а з постійно активним екраном – у середньому кожні 6 днів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Band 8 Pro
Усі ціни 29 →Xiaomi Smart Band 8 Pro Black 53488 | 286 zł |
Xiaomi Smart Band 8 Pro - Black | 279 zł |
Opaska sportowa Xiaomi Band 8 Pro czarny ZEG-OP-XIA-047 | 286 zł |
Smartband XIAOMI Smart Band 8 Pro Jasnoszary | 299 zł |
Smartband XIAOMI Smart Band 8 Pro Jasnoszary | 299 zł |