Amazfit GTS 4 Mini
Wideo 28Zdjęcia 13 |
Przedstawicielem linii gadżetów do noszenia marki Amazfit w 2022 roku jest uniwersalny inteligentny zegarek ze średniej półki cenowej. Model jest pozycjonowany jako uproszczona wersja GTS 4, ponieważ nie ma odtwarzacza muzyki, głośnika do komunikacji głosowej ani wysokościomierza. Jednocześnie akcesorium zyskało moduł GPS z kołową polaryzacją anten i obsługą 5 systemów satelitarnych w celu dokładniejszego określania lokalizacji użytkownika.
Wśród innych chipów warto podkreślić obecność mikrofonu do interakcji z asystentem głosowym Amazon Alexa. Prostokątny smartwatch Amazfit GTS 4 Mini otrzymał 1,65-calowy bezramkowy wyświetlacz AMOLED z ekranem dotykowym i rozdzielczością 384x336 pikseli. To tutaj wyświetlane są zarówno powiadomienia ze smartfona (powiadomienia aplikacji, połączenia, SMS-y), jak i dane dotyczące tętna, poziomu tlenu we krwi i stresu (wskaźniki te są monitorowane przez całą dobę), wykonanych kroków itp.
Z pozostałych parametrów zdrowotnych modelka „wie”, jak śledzić jakość snu i prowadzić kobiecy kalendarz. O sportowym potencjale urządzenia świadczy obsługa 126 trybów fitness (w tym pływanie) z automatycznym rozpoznawaniem biegu i treningu siłowego. Do zalet należy również dobra autonomia, ponieważ bateria litowo-jonowa 270 mAh jest w stanie zapewnić od 8 do 15 dni pracy (odpowiednio w trybie aktywnym i normalnym).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amazfit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amazfit.
Kup Amazfit GTS 4 Mini
Wszystkie ceny 8 →Smartwatch AMAZFIT GTS 4 Mini Czarny | 490 zł |
Smartwatch Amazfit GTS 4 Mini Czarny | 517 zł |
Smartwatch AMAZFIT GTS 4 Mini Czarny | 490 zł |
Smartwatch AMAZFIT GTS 4 Mini Czarny W2176OV5N | 490 zł |
Smartwatch AMAZFIT GTS 4 Mini Różowy | 600 zł |
Młodszy brat
Smartwatch stał się mini wersją Amazfit GTS 4, z nieco uproszczonymi specyfikacjami i niższą ceną. Przede wszystkim są znacznie bardziej kompaktowe ze względu na zmniejszony rozmiar ekranu, więc kobiecej połowie na pewno przypadną do gustu, mimo że to model unisex. Nie ma też głośnika do rozmów, dwukanałowego GPS i kilku przydatnych dodatków dla sportów ekstremalnych i turystów, takich jak wysokościomierz i barometr. Poza tym Amazfit GTS 4 Mini w niczym nie ustępuje starszej wersji.
Nieważki zegarek
Amazfit wie dużo o pięknych gadżetach, które wyglądają drogo i solidnie z każdym strojem, czy to sportowym, czy biznesowym. Pomimo tego, że w urządzeniu zastosowano najpopularniejsze i najtańsze materiały (plastikowy korpus i silikonowy pasek), wygląda stylowo: ultracienka obudowa (9,1 mm bez podstawy czujnika tętna), zaokrąglone szkło ochronne na ekranie, gładkie linie, aluminium rama i waga wszystkiego 31g (19g bez paska), co sprawia, że urządzenie jest prawie nieważkie na nadgarstku.
Producent zastosował 1,65-calowy wyświetlacz AMOLED o bogatej kolorystyce. Funkcja Always-On-Display to duży plus, ale pamiętaj, że włączenie jej wpływa na żywotność baterii. Ekran duplikuje przychodzące połączenia i wiadomości, ale, jak wspomniano powyżej, nie ma sposobu, aby na nie odpowiedzieć. Usuwając głośnik, producent zostawił mikrofon, za pomocą którego można zlecać zadania asystentowi głosowemu. Model obsługuje tylko Amazon Alexa.
Dla zdrowia i sportu
Chociaż Amazfit GTS 4 Mini nie jest skierowany do profesjonalnych sportowców, bez problemu poradzą sobie z większością zadań. Wbudowany GPS obsługuje 5 systemów satelitarnych i pomoże Ci szybciej i dokładniej znaleźć swoją lokalizację. Lista trybów sportowych obejmuje wiele różnych aktywności — w sumie jest ich ponad 120. Są to spacery, bieganie, joga, rower treningowy, taniec i wiele innych — nie starczyłoby nam miejsca, aby je wszystkie wymienić. Wodoodporność klasy 5 ATM pozwala pływać i nurkować bez zdejmowania zegarka z ręki. A jedno ładowanie baterii wystarczy nawet na wędrówkę: ma przyzwoitą pojemność 270 mAh i zapewnia do 15 dni pracy na baterii przy normalnym użytkowaniu. Oczywiście wszystko zależy od wielu czynników: np. bardziej aktywni użytkownicy mogą liczyć na 8 dni intensywnego użytkowania, zawsze włączony GPS skraca ten czas do 21 godzin, aw trybie oszczędzania energii autonomia wynosi około 45 dni.
Istnieje również wiele interesujących funkcji kontroli zdrowia. Puls, poziom tlenu we krwi i poziom stresu można monitorować na żądanie lub przez całą dobę. Zegarek monitoruje czas trwania i jakość snu, oblicza liczbę wykonanych kroków, pokonany dystans i spalone na nim kalorie, a także pomoże właścicielce zapanować nad jej cyklem kobiecym. Nie bez autorskiego systemu oceny stanu zdrowia PAI, który przelicza aktywność na punkty i motywuje do coraz częstszych ruchów.
Ogólnie Amazfit okazał się przyzwoitym modelem smartwatcha dla tych, którzy szukają stylowego urządzenia i nie chcą przepłacać za funkcje, których nie potrzebują.
- Czujnik biometryczny BioTracker 3.0 poprawiający dokładność pomiaru.
- System PeakBeats do analizy wydolności organizmu podczas treningu, obliczania postępów i współczynników regeneracji.
- Funkcja „Wirtualny przeciwnik”.
- Kompleksowy pomiar parametrów ciała za pomocą jednego kliknięcia.