Amazfit Bip 5
Відео 7Фото 21 |
П'яте покоління смарт-годин Amazfit Bip – це середньобюджетне рішення з прямокутним циферблатом, досить тонким корпусом (11 мм) та вологозахистом IP68. Модель працює під управлінням фірмової операційної системи Zepp OS, серед фішок якої варто виділити можливість встановлення понад 70 додатків. Також тут є GPS-модуль для визначення розташування та навігації: дозволить не брати на пробіжку чи велозаїзд смартфон.
Розумний годинник Amazfit Bip 5 обзавівся вбудованим динаміком і мікрофоном, що при поєднанні з мобільним дозволяє виконувати Bluetooth-дзвінки та спілкуватися голосом. Для взаємодії з гаджетом, що носиться, запропонована кнопка на боковині і сенсорний 1.91-дюймовий екран з матрицею TFT, плюс заявлена підтримка голосового асистента Amazon Alexa. Модель дозволяє стежити за різними показниками здоров'я, починаючи від визначення частоти серцевих скорочень та сатурації, закінчуючи контролем сну, рівня стресу та/або веденням жіночого календаря. Спортивну функціональність розкриває наявність аж 126 фітнес-режимів, з яких 7 ходових розпізнаються автоматично. Крім того, тут розраховується індекс фізичної готовності користувача PAI. Час автономності становить 10 днів у звичайному режимі та до 5 діб при інтенсивній експлуатації.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amazfit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amazfit.
Купити Amazfit Bip 5
Усі ціни 63 →Amazfit Uniseks Bip 5 A2215 Smartwatch Różowy 191" | 349 zł |
Smartwatch Amazfit Bip 5 Soft Black (W2215EU1N) | 362 zł |
AMAZFIT Smartwatch AMAZFIT Bip 5 Soft Black Czarny | 399 zł |
Amazfit Bip 5 - Soft Black | 350 zł |
Smartwatch Amazfit Bip 5 Czarny | 399 zł |