Amazfit Bip 5
Wideo 7Zdjęcia 21 |
Piąta generacja smartwatchy Amazfit Bip to średniobudżetowe rozwiązanie z prostokątną tarczą, dość cienką obudową (11 mm) i wodoszczelnością IP68. Model pracuje na autorskim systemie operacyjnym Zepp OS, wśród cech których warto podkreślić możliwość instalacji ponad 70 aplikacji. Dostępny jest także moduł GPS do określania lokalizacji i nawigacji: nie musisz zabierać smartfona na bieg czy przejażdżkę rowerową.
Smartwatch Amazfit Bip 5 posiada wbudowany głośnik i mikrofon, które po sparowaniu z telefonem komórkowym umożliwiają wykonywanie połączeń Bluetooth oraz komunikację głosową. Do interakcji z przenośnym gadżetem zaproponowano przycisk z boku i 1,91-calowy ekran dotykowy z matrycą TFT, a także zapowiedziano obsługę asystenta głosowego Amazon Alexa. Model umożliwia monitorowanie różnych wskaźników zdrowotnych, od określenia tętna i nasycenia, po monitorowanie snu, poziomu stresu i/lub prowadzenie kobiecego kalendarza. Funkcjonalność sportowa ujawnia obecność aż 126 trybów fitness, z czego 7 jest rozpoznawanych automatycznie. Dodatkowo obliczany jest tutaj wskaźnik sprawności fizycznej użytkownika PAI. Żywotność baterii wynosi 10 dni w trybie normalnym i do 5 dni przy intensywnym użytkowaniu.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amazfit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amazfit.
Kup Amazfit Bip 5
Wszystkie ceny 63 →Amazfit Uniseks Bip 5 A2215 Smartwatch Różowy 191" | 349 zł |
Smartwatch Amazfit Bip 5 Soft Black (W2215EU1N) | 362 zł |
AMAZFIT Smartwatch AMAZFIT Bip 5 Soft Black Czarny | 399 zł |
Amazfit Bip 5 - Soft Black | 350 zł |
Smartwatch Amazfit Bip 5 Czarny | 399 zł |