Смартгодинник
Amazfit Cheetah Square (XIGT405B2)
Відео 3Фото 9 |
Amazfit Cheetah Square
Дисплей:1.75 ", 450x390 пікс, AMOLED
Корпус:пластик, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, висотомір, компас
Автор розпізнавання 25 видів силових тренувань, 8 видів спорту. Розрахунок індексу PAI. Музичне сховище до 2 Гб. Просунуті метрики для бігу.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Cheetah Square
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amazfit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amazfit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amazfit Cheetah Square
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amazfit Uniseks Cheetah Square A2293 Smartwatch Biały 175" | 1 049 zł |
AMAZFIT Smartwatch AMAZFIT Cheetah (Square) Szampański 46mm | 1 049 zł |
Smartwatch Amazfit Cheetah (Square) szampański ZEG-SMW-HUMI-091 | 1 049 zł |
Zegarek smartwatch Amazfit Cheetah (square) Champagne Uniwersalny | 1 049 zł |
Zegarek smartwatch Amazfit Cheetah (square) Champagne | 1 049 zł |
Inteligentny zegarek Amazfit Cheetah (Square) - Winner Champagne (8268) | 987 zł |
Amazfit Cheetah Square Winner Smartwatch Złocisty | 896 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →