Smartwatch
Amazfit Cheetah Square (XIGT405B2)
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Amazfit Cheetah Square
2023 rokdobra bateriaodtwarzaczinstalowanie aplikacjikalendarzyk miesiączkowyGPSmapyBluetooth v 5smukły
Wyświetlacz:1.75 ", 450x390 px, AMOLED
Obudowa:tworzywo sztuczne, 50
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS, wysokościomierz, kompas
Automatyczne rozpoznawanie 25 rodzajów treningów siłowych, 8 rodzajów sportów. Obliczanie wskaźnika PAI. Pamięć muzyki do 2,3 GB. Zaawansowane wskaźniki biegu.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Cheetah Square
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amazfit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amazfit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amazfit Cheetah Square
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amazfit Uniseks Cheetah Square A2293 Smartwatch Biały 175" | 1 049 zł |
AMAZFIT Smartwatch AMAZFIT Cheetah (Square) Szampański 46mm | 1 049 zł |
Smartwatch Amazfit Cheetah (Square) szampański ZEG-SMW-HUMI-091 | 1 049 zł |
Smartwatch AMAZFIT Cheetah S Winner Champagne | 1 049 zł |
Smartwatch AMAZFIT Cheetah S Winner Champagne | 1 049 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →