Amazfit GTR 3 (A1971)
Wideo 29Zdjęcia 8 |
Stylowy i atrakcyjny inteligentny zegarek z dobrym ekranem, doskonałą autonomią i rozbudowanym zestawem narzędzi do monitorowania stanu zdrowia użytkownika. Model został wprowadzony na rynek w 2021 roku i dołączył do rodziny inteligentnych zegarków AmazFit, które produkowane są pod marką Xiaomi, ale w rzeczywistości są produkowane przez chińską firmę Huami, która słynie przede wszystkim z bransoletek Mi Band.
Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, że zegarek Xiaomi Amazfit GTR 3 jest wyposażony w czujnik biometryczny BioTrackerTM 3.0, który monitoruje poziom tlenu we krwi, tętno, poziom stresu, częstość oddechów, parametry snu itp. Wdrażany jest również markowy system PAI do szybkiej kompleksowej oceny stanu zdrowia. Aby kontrolować aktywność fizyczną, przewidziano 150 wbudowanych trybów sportowych, a także inteligentny system rozpoznawania 8 rodzajów aktywności sportowej.
Jednocześnie zegarek ma klasyczny design z okrągłą metalową kopertą i paskiem z klamrą. Wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,39 cala o rozdzielczości 454x454 i częstotliwości 60 Hz zapewnia dość wyraźny, jasny i bogaty obraz. Po sparowaniu ze smartfonem urządzenie powiadomi Cię o przychodzących wiadomościach i połączeniach. Zapewniona jest obsługa asystenta głosowego Amazon Alexa, który działa zarówno po podłączeniu do Internetu, jak i bez niego. Wbudowana bateria zapewnia do 21 dni pracy na baterii przy normalnym użytkowaniu i do 10 dni w trybie aktywnym.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amazfit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amazfit.
Kup Amazfit GTR 3
Wszystkie ceny 15 →Amazfit GTR 3 Smartwatch dla mężczyzn i kobiet z monitorowaniem stanu zdro | 872 zł |
Amazfit GTR 3 - Thunder Black | 483 zł |
Smartwatch AMAZFIT GTR 3 Grafitowy | 500 zł |
Smartwatch Amazfit GTR 3 Moonlight Grey W1971OV2N | 499 zł |
Smartwatch AMAZFIT GTR 3 Grafitowy | 500 zł |