Amazfit GTR Mini
Wideo 11Zdjęcia 6 |
Klasyczny okrągły smartwatch marki Amazfit to średniobudżetowy gadżet do noszenia, choć w gamie markowych modeli reprezentuje topową linię GTR. Posiada własny moduł GPS, który obsługuje 5 systemów nawigacji satelitarnej, w tym Galileo. Dokładne wyznaczanie współrzędnych i śledzenie dystansu podczas treningu jest możliwe bez smartfona pod ręką. Smartwatch Amazfit GTR Mini może zadowolić miłośników sportu, ponieważ zapewnia aż 126 trybów fitness, w tym pływanie (wodoodporność wynosi 5 atmosfer, więc należy ograniczać się do basenów i nie nurkować na głębokość), potrafi rozpoznać 7 rodzajów aktywności samodzielnie, dodatkowo wspomaga obliczanie wskaźnika sprawności fizycznej przygotowania PAI (wskaźnik pomaga ocenić Twój aktualny stan i monitorować postępy).
Model pracuje pod autorską powłoką Zepp OS, posiada dotykowy wyświetlacz o przekątnej 1,28 cala z matrycą AMOLED i rozdzielczością 416x416 pikseli, potrafi mierzyć nie tylko puls, ale także saturację, analizuje poziom snu i stresu oraz jest gotowy do utrzymania miesiączki kalendarz, jeśli to konieczne. Dodatkowymi zaletami urządzenia jest dobra autonomia, gdyż baterii 280 mAh w normalnym trybie nie trzeba ładować przez 14 dni, a przy aktywnym użytkowaniu – przez około tydzień (a nawet przy włączonym GPS model będzie działał przez ok. minimum 25 godzin, czyli na pewno wytrzyma ultramaraton).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amazfit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amazfit.
Kup Amazfit GTR Mini
Wszystkie ceny 45 →Amazfit GTR Mini - Midnight Black | 469 zł |
Smartwatch Amazfit GTR Mini Czarny | 559 zł |
Smartwatch Amazfit GTR Mini Midnight Black ZEG-SMW-HUMI-080 | 501 zł |
Smartwatch AMAZFIT GTR Mini Czarny | 507 zł |
Smartwatch AMAZFIT GTR Mini Czarny | 507 zł |