Смартгодинник
Amazfit T-Rex Ultra
Відео 4Фото 15 |
Amazfit T-Rex Ultra
Дисплей:1.39 ", 454x454 пікс, AMOLED
Корпус:сталь, 100
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Можливість роботи за низьких температур (до -30 °C).
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики T-Rex Ultra
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amazfit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amazfit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amazfit T-Rex Ultra
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amazfit Uniseks T-Rex-Ultra-S Smartwatch Beżowy 13" | 1 879 zł |
Smartwatch Amazfit T-Rex Ultra Czarny (W2142EU1N) | 1 942 zł |
Smartwatch Amazfit T-Rex Ultra Abyss Black | 2 078 zł |
Czarny Amazfit wojskowy smartwatch T-Rex Ultra Abyss Black | OFICJALNY SKL | 2 090 zł |
Smartwatch Amazfit T-Rex Ultra (Sahara) Piaskowy | 1 979 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →