Смартгодинник
Amazfit Zepp E Circular
Відео 4Фото 13 |
Amazfit Zepp E Circular
Дисплей:1.28 ", 416x416 пікс, AMOLED
Корпус:гума, IP67, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові
Спорт і туризм:GPS
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Zepp E Circular
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amazfit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amazfit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amazfit Zepp E Circular
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartwatch Amazfit Zepp e circle wyswietlacz 128" AMOLED wodoszczelność 5 | 628 zł |
Smartwatch Amazfit Zepp E Round Onyx Black (Czarny) | 954 zł |
SMARTWATCH AMAZFIT ZEPP E ROUND (JASNONIEBIESKI) | 954 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →