Smartwatch
Amazfit Zepp E Square (STH0014321)
Wideo 7Zdjęcia 12 |
Amazfit Zepp E Square
Wyświetlacz:1.65 ", 442x348 px, AMOLED
Obudowa:stal, 50
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, poziom tlenu we krwi
Zegarek może mieć prostokątny lub okrągły wyświetlacz.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Zepp E Square
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amazfit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amazfit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amazfit Zepp E Square
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zepp E Square - Smartwatch Polar Night Black Polar Night czarny Pasek A195 | 449 zł |
Smartwatch Amazfit Zepp E Square Deep Sea Blue Niebieski | 1 099 zł |
Smartwatch AMAZFIT Zepp E Square Niebieski | 900 zł |
Smartwatch AMAZFIT Zepp E Square Niebieski A1936 | 900 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →