Amazfit GTS 2 Mini (A2018)
Wideo 33Zdjęcia 10 |
Oznaczenie Mini w nazwie modelu wskazuje nie na pewne ograniczone możliwości, ale na kompaktowość samego zegarka: waży tylko 20 g, a grubość koperty to 8,95 mm (bez podstawy pod czujniki). Taki gadżet jest praktycznie niewyczuwalny na ręce, dlatego bardziej pasuje do delikatnego kobiecego nadgarstka, choć w asortymencie są kolory, które przypadną do gustu również mężczyznom. Mały ekran jest wystarczająco duży, aby informacje były dobrze czytelne.
Jest to „zawsze włączony” 1,55-calowy wyświetlacz AMOLED pokryty zakrzywionym szkłem 2.5D. Pomimo kompaktowych rozmiarów Xiaomi Amazfit GTS 2 Mini ma dość mocne „wypełnienie”, w tym 4 GB pamięci wewnętrznej i baterię o pojemności 220 mAh, która zapewnia długi czas pracy na baterii: 7 dni intensywnego użytkowania, 14 dni w trybie normalnym i prawie 21 dni w trybie podstawowym, czyli jeśli potrzebujesz tylko zobaczyć godzinę, bez łączenia się ze smartfonem i z wyłączonymi czujnikami.
Ponadto zegarek odpowiada za kompleksowe monitorowanie Twojego zdrowia i aktywności, do czego dostępnych jest ponad 70 trybów sportowych, pomiar saturacji krwi tlenem, całodobowe monitorowanie tętna, monitorowanie jakości snu, informacje o cyklu menstruacyjnym, m.in. przewidywanie czasu i długości okresów menstruacji i płodności, oraz system oceny stanu zdrowia PAI. Oczywiście zapewniona jest wodoodporność 5 ATM, co wyklucza awarie po kontakcie z wodą.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amazfit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amazfit.
Kup Amazfit GTS 2 Mini
Wszystkie ceny 17 →Amazfit Smartwatch GTS 2 Mini Fitness zegarek 155 cala wyświetlacz AMOLED | 349 zł |
Smartwatch AMAZFIT GTS 2 Mini Czarny | 300 zł |
Amazfit GTS 2 mini 40 mm GPS Czarny | 300 zł |
Smartwatch AMAZFIT GTS 2 Mini Zielony | 400 zł |