Amazfit Bip S Lite (A1823)
Wideo 11Zdjęcia 14 |
Niedrogi smartwatch marki Amazfit z plastikową kopertą i silikonowym paskiem, który jest prawie nieodczuwalny na ręce podczas uprawiania sportu i wypoczynku. Jego waga to 30 g z paskiem i tylko 18 g bez niego. Ekran dotykowy TFT o przekątnej 1,28 cala jest otoczony dość grubymi ramkami, jest zawsze włączony i zapewnia niskie zużycie energii oraz ochronę oczu. Wyświetla powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach, poza tym po podłączeniu zegarka do smartfona można zdalnie sterować odtwarzaniem muzyki, co jest szczególnie wygodne podczas treningów.
Pomimo niskiego kosztu, Xiaomi Amazfit Bip S Lite może pochwalić się wodoodpornością 5 ATM i pełnym zestawem czujników do śledzenia aktywności i zdrowia: urządzenie obsługuje 8 trybów sportowych, monitoruje tętno w ciągu dnia, monitoruje sen i określa kondycję fizyczną za pomocą systemu oceny stan zdrowia huami-PAI. Kolejną zaletą modelu jest długi czas pracy na baterii. Dzięki technologii optymalizacji mocy pojedyncze ładowanie baterii o pojemności 200 mAh wystarcza na 30 dni normalnego użytkowania i pełne 90 dni w trybie czuwania.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amazfit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amazfit.
Kup Amazfit Bip S Lite
Smartwatch Amazfit Bip S Lite Różowy (ZEG-SMW-0070) | 109 zł |
Huami Amazfit Bip S Lite Pink - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny z | 79 zł |
Amazfit Bip S Lite Smartwatch Przezroczysty | 147 zł |
Huami Amazfit Bip S Lite Charcoal Black - darmowy odbiór w 22 miastach i b | 98 zł |