Telefon z przyciskiem Nokia 230 2 SIM (16PCML01A02)
Wideo 21Zdjęcia 12 |
Reprezentant telefonów tradycyjnych (niebędących smartfonami), wypuszczona pod koniec 2015 roku wersja modelu 230, która jak sama nazwa wskazuje, posiada dwa sloty na karty SIM. Podobnie jak „oryginał” jest to raczej zaawansowane urządzenie jak na swoją klasę: np. Aparat przedni telefonu Nokia 230 Dual Sim ma własną lampę błyskową, tylna obudowa jest wykonana z aluminium, a zestaw preinstalowanego oprogramowania obejmuje klientów Twittera, Facebooka i Skype GroupMe. Jednak do intensywnej komunikacji sieciowej urządzenie jest słabo przystosowane, tk. nie ma Wi-Fi i obsługuje tylko sieci GSM. Ale w normalnym trybie komunikacji głosowej jest w stanie pracować bez ładowania przez prawie dzień.
Kup Nokia 230 2 SIM
Wszystkie ceny 25 →Sprawdź odpowiednie szczegóły u doradcy sklepu!
Nokia 230 Dark Sidabrinis 28" TFT 240 x 320 pikseli 16 MB Dual SIM Mini-SI | 365 zł |
Nokia 230 - Dark Silver (EU) | 341 zł |
Telefon NOKIA 230 Dual SIM Srebrny | 310 zł |
Telefon Nokia 230 Dual Sim Ciemnoszary GS-T-NOK-657 | 299 zł |
Telefon NOKIA 230 Dual SIM Srebrny | 310 zł |
Dobra stara Nokia nadal produkuje telefony z przyciskiem, ale pod skrzydłami Microsoftu. Jeden z nowych produktów w 2015 roku został nazwany Nokia 230 Dual SIM.
Wyświetlacz
Telefon wyposażono w duży, kolorowy ekran o przekątnej 2,8 "i rozdzielczości 320x240 pikseli. Łatwo na nim rozpoznać cyfry i litery, a dla osób niedowidzących jest powiększona czcionka, do wybrania której wystarczy zmienić tryb menu na listę. patrząc na niego z kątów.
Programy
Pojemność pamięci wbudowanej sięga zaledwie 1 MB, więc aby móc zmienić melodię rozmowy na inną niż standardowa, trzeba zaopatrzyć się w kartę pamięci microSD o pojemności do 32 GB. To samo dotyczy aparatu - bez pendrive'a nie będą działały główne i przednie moduły fotograficzne o rozdzielczości 2 Mpx i fleszach LED. Nie należy polegać na programach firm trzecich - platforma S30 + nie obsługuje aplikacji JAVA, w przeciwieństwie do jej wcześniejszych wersji. Dlatego jeśli chodzi o sieci społecznościowe, będziesz musiał zadowolić się wstępnie zainstalowanymi aplikacjami Facebooka i Twittera, a jeśli chodzi o gry, wybierz to, co jest.
Dźwięk
Głośnik przywoławczy znajduje się z tyłu za stylową metalową osłoną. Niemożliwe jest, aby go nie usłyszeć, ponieważ bardzo niewiele osób może z nim konkurować pod względem poziomu głośności. Głośnik słuchawki jest również całkiem niezły.
Wierny towarzysz
Na szczególną pochwałę zasługuje akumulator o pojemności 1200 mAh, zapewniająca pracę w trybie czuwania przez 22 dni, a w trybie rozmów do 24 godzin z rzędu. Dzięki takiemu doświadczeniu telefon stanie się wiernym towarzyszem osób starszych, a także turystów od dawna oddalonych od cywilizacji.