Smartfon Gigaset GS5 Lite 64 GB
Zdjęcia 14 |
Gigaset GS5 Lite 64 GB
Wyświetlacz:6.3 ", 2340x1080 (19.5:9), 409 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G85
Aparat:2 moduły, 48 MP, + 8 MP
Akumulator:4400 mAh
Waga:205 g
Wymienna bateria.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigaset GS5 Lite 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigaset S30853-H1527-R112 GS5 LITE Smartfon - System kamer 48MP - wymiennaSTYLOWY DESIGN - teksturowany tył zapewniający odpowiedni chwyt - procesor 2,0 GHz Octa-Core z technologią MediaTek HyperEngine - wyświetlacz 6,3" Full HD+ V-Notch - duża moc
MOCNY - Podwójny aparat 48MP + 8MP, przednia kamera 8MP - z systemem Android 12 i baterią 4500 mAh, do 350 godzin czasu czuwania - obsługuje szybkie ładowanie do 18W
FUNKCJE... więcej- 6,3-calowy wyświetlacz Full HD+ V-Notch - łatwe odblokowywanie za pomocą rozpoznawania twarzy lub skanera linii papilarnych - bezdotykowa transmisja danych za pomocą NFC/Bluetooth - potrójny slot na karty
JAKOŚĆ Z NIEMIEC – wzornictwo i produkcja w Niemczech
ZAWARTOŚĆ DOSTAWY - 1x telefon komórkowy Gigaset GS5 LITE bez umowy w kolorze Pearl White, 1x kabel USB Type-C, 1x instrukcja obsługi - dostępny również w kolorze ciemnoszary Amazon.plZłóż skargę | 850 zł |
GIGASET Smartfon GIGASET GS5 Lite BiałyPonadczasowo elegancki, a zarazem indywidualny design Gigaset GS5 Lite przyciąga wzrok. Obudowa z teksturowaną tylną pokrywą zapewnia pewny chwyt i jest przyjemna w dotyku, aparat robi ostre zdjęcia, a wymienna bateria pozwala nawet na 30 godzin rozmów.Korzyści MediaMarkt.plZłóż skargę | 787 zł |
Gigaset GS5 Lite 6,3" 60Hz 48Mpix Biały5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 789 zł |
Gigaset GS5 Lite 6,3" 60Hz 48Mpix Biały5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 789 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 765 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 190 g
od 551 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 500 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 523 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 595 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 187 g
od 656 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 647 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Kirin 710, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 699 zł
6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 190 g
od 485 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 800 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T700, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 800 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 681 zł
6.6 ", 266 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g