Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x90
Zdjęcia 11 |
New Trendy New Soleo 90x90 D-0141A/D-0088B |
|
Uniwersalna instalacja w lewym lub prawym rogu. Z powłoką ze szkła Active Shield.
Paleta sprzedawana osobno. New Trendy New Soleo 100x100 D-0142A / D-0089B ma stabilizator skośny, a New Trendy New Soleo 100x100 D-0142A / D-0089B-WP posiada stabilizator równoległy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 90x90
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x90 kwadratowa czarna | 3 298 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x90 kwadratowa chrom | 2 971 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x90 kwadratowa chrom | 3 117 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70x70 | od 2 657 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x80 | od 2 735 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x90 | od 2 813 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x100 | od 2 891 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x70 | od 2 735 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x80 | od 2 813 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x90 | od 2 891 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x100 | od 2 971 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x70 | od 2 813 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x80 | od 2 745 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x90 | od 2 971 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x100 | od 3 045 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x70 | od 2 891 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x80 | od 2 971 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x90 | od 3 045 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x100 | od 3 123 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →