Ceny na New Trendy New Soleo 80x90
Zdjęcia 5 | od 2 745 do 3 558 zł Typ: kabina prysznicowa; Wymiary (mm): 800x900x1950; Kształt profilu: prostokątna; Regulacja profilu; Instalacja: lewa / prawa; Sposób otwierania: drzwi wahadłowe; Szerokość wejścia (mm): 800; Ściany: dwuścienna; Materiał ściany: szkło; Szkło: przezroczyste; Grubość szkła (mm): 6; Zestaw i możliwości: Wyposażenie: Brodzik: brak |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x80 prostokątna chrom | 2 891 zł |
NEW TRENDY D-0231A/D-0114B-WP kabina NEW SOLEO BLACK prostokątna uchylne 9 | 3 469 zł |
Kabina prostokątna 90x80 D-0231A/D-0114B-WP New Soleo Black New Trendy RAB | 3 469 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x80 prostokątna czarn | 3 558 zł |
NEW TRENDY D-0231A/D-0114B kabina NEW SOLEO BLACK prostokątna uchylne 90x8 | 3 142 zł |
NEW TRENDY D-0141A/D-0087B kabina NEW SOLEO prostokątna 90x80x195 czyste 6 | 2 745 zł |
NEW TRENDY D-0141A/D-0087B-WP NEW TRENDY D-0141A/D-0087B-WP kabina NEW SOL | 2 966 zł |
Kabina prostokątna 90x80 D-0231A/D-0114B New Soleo Black New Trendy RABAT1 | 3 142 zł |
Kabina prysznicowa 90x80 D-0141A/D-0087B New Soleo New Trendy RABAT10WSKLE | 2 745 zł |
Kabina prysznicowa 90x80 D-0141A/D-0087B-WP New Soleo New Trendy RABAT10WS | 2 966 zł |
New Trendy New Soleo Black 90x80x195 cm kabina prostokątna wspornik równol | 3 469 zł |
New Trendy New Soleo Black 90x80x195 cm kabina prostokątna wspornik skośny | 3 142 zł |
New Trendy New Soleo 90x80x195 cm kabina wspornik skośny przejrzyste D-014 | 2 745 zł |
New Trendy New Soleo 90x80x195 cm kabina wspornik krzyżowy przejrzyste D-0 | 2 966 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!