Ceny na New Trendy New Soleo 80x80
Zdjęcia 6 | od 2 671 do 3 045 zł Typ: kabina prysznicowa; Wymiary (mm): 800x800x1950; Kształt profilu: kwadratowa; Regulacja profilu; Instalacja: lewa / prawa; Sposób otwierania: drzwi wahadłowe; Szerokość wejścia (mm): 700; Ściany: dwuścienna; Materiał ściany: szkło; Szkło: przezroczyste; Grubość szkła (mm): 6; Zestaw i możliwości: Wyposażenie: Brodzik: brak |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 80x80 kwadratowa chrom | 3 045 zł |
NEW TRENDY D-0140A/D-0087B NEW TRENDY D-0140A/D-0087B kabina NEW SOLEO kwa | 2 671 zł |
Kabina prysznicowa 80x80 D-0140A/D-0087B New Soleo New Trendy RABAT10WSKLE | 2 671 zł |
NEW TRENDY D-0140A/D-0087B-WP NEW TRENDY D-0140A/D-0087B-WP kabina NEW SOL | 2 892 zł |
New Trendy New Soleo 80x80x195 cm kabina wspornik skośny przejrzyste D-014 | 2 671 zł |
New Trendy New Soleo 80x80x195cm kabina wspornik krzyżowy przejrzyste D-01 | 2 892 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!