Ceny na New Trendy New Soleo 100x70
Zdjęcia 4 | od 2 891 do 2 966 zł Typ: kabina prysznicowa; Wymiary (mm): 1000x700x1950; Kształt profilu: prostokątna; Regulacja profilu; Instalacja: lewa / prawa; Sposób otwierania: drzwi wahadłowe; Szerokość wejścia (mm): 600; Ściany: dwuścienna; Materiał ściany: szkło; Szkło: przezroczyste; Grubość szkła (mm): 6; Zestaw i możliwości: Wyposażenie: Brodzik: brak |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 70x100 prostokątna chro | 2 891 zł |
NEW TRENDY D-0139A/D-0089B-WP NEW TRENDY D-0139A/D-0089B-WP kabina NEW SOL | 2 966 zł |
New Trendy New Soleo 70x100x195 cm kabina wspornik krzyżowy przejrzyste D- | 2 966 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!