Ceny na New Trendy New Soleo 90x80
Zdjęcia 4 | od 2 745 do 3 123 zł Typ: kabina prysznicowa; Wymiary (mm): 900x800x1950; Kształt profilu: prostokątna; Regulacja profilu; Instalacja: lewa / prawa; Sposób otwierania: drzwi wahadłowe; Szerokość wejścia (mm): 700; Ściany: dwuścienna; Materiał ściany: szkło; Szkło: przezroczyste; Grubość szkła (mm): 6; Zestaw i możliwości: Wyposażenie: Brodzik: brak |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 80x90 prostokątna chrom | 3 123 zł |
NEW TRENDY D-0140A/D-0088B kabina NEW SOLEO prostokątna 80x90x195 czyste 6 | 2 745 zł |
Kabina prysznicowa 80x90 D-0140A/D-0088B New Soleo New Trendy RABAT10WSKLE | 2 745 zł |
New Trendy New Soleo 80x90x195 cm kabina wspornik skośny przejrzyste D-014 | 2 745 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!