Ceny na New Trendy New Soleo 100x100
Zdjęcia 6 | od 2 966 do 3 185 zł Typ: kabina prysznicowa; Wymiary (mm): 1000x1000x1950; Kształt profilu: kwadratowa; Regulacja profilu; Instalacja: lewa / prawa; Sposób otwierania: drzwi wahadłowe; Szerokość wejścia (mm): 900; Ściany: dwuścienna; Materiał ściany: szkło; Szkło: przezroczyste; Grubość szkła (mm): 6; Zestaw i możliwości: Wyposażenie: Brodzik: brak |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x100 kwadratowa chro | 3 123 zł |
NEW TRENDY D-0142A/D-0089B NEW TRENDY D-0142A/D-0089B kabina NEW SOLEO kwa | 2 966 zł |
New Trendy New Soleo 100x100x195 cm kabina wspornik skośny przejrzyste D-0 | 2 966 zł |
NEW TRENDY D-0142A/D-0089B-WP NEW TRENDY D-0142A/D-0089B-WP kabina NEW SOL | 3 185 zł |
New Trendy New Soleo 100x100x195 cm kabina wspornik krzyżowy przejrzyste D | 3 185 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!