Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x100
Zdjęcia 6 |
New Trendy New Soleo 100x100 D-0142A/D-0089B |
|
Uniwersalna instalacja w lewym lub prawym rogu.
New Trendy New Soleo 100x100 D-0142A / D-0089B ma stabilizator skośny, a New Trendy New Soleo 100x100 D-0142A / D-0089B-WP posiada stabilizator równoległy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 100x100
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x100 kwadratowa chro | 3 266 zł |
NEW TRENDY D-0142A/D-0089B NEW TRENDY D-0142A/D-0089B kabina NEW SOLEO kwa | 2 966 zł |
New Trendy New Soleo 100x100x195 cm kabina wspornik krzyżowy przejrzyste D | 3 185 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x100 kwadratowa chro | 3 123 zł |
NEW TRENDY D-0142A/D-0089B-WP NEW TRENDY D-0142A/D-0089B-WP kabina NEW SOL | 3 185 zł |
New Trendy New Soleo 100x100x195 cm kabina wspornik skośny przejrzyste D-0 | 2 966 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70x70 | od 2 523 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x80 | od 2 597 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x90 | od 2 671 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x100 | od 2 745 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x70 | od 2 597 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x80 | od 2 671 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x90 | od 2 745 zł | 16 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x100 | od 2 821 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x70 | od 2 813 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x80 | od 2 745 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x90 | od 2 821 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x100 | od 2 892 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x70 | od 2 745 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x80 | od 2 821 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x90 | od 2 892 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x100 | od 2 966 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →