Ścianka prysznicowa New Trendy New Soleo 90 D-0125A
Zdjęcia 22 |
New Trendy New Soleo 90 D-0125A |
|
Szkło hartowane z powłoką ochronną Active Shield 2.0. Odpowiedni dla osób niepełnosprawnych.
Można go zamontować na palecie lub bezpośrednio na podłodze.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 90 D-0125A
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 90x195 wnękowe czarne un | 2 469 zł |
NEW TRENDY D-0215A drzwi NEW SOLEO BLACK podwójnedrzwi wnękowe90x195czyste | 2 345 zł |
Czarne drzwi prysznicowe 90 cm D-0215A New Soleo Black New Trendy RABAT10W | 2 345 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 90x195 wnękowe chrom uni | 2 010 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 90x195 wnękowe miedź uni | 2 776 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 90x195 wnękowe złote uni | 2 776 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 90x195 wnękowe grafit un | 2 776 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo 90 D-0125A
Ceny na New Trendy New Soleo 90 D-0125A |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70 D-0123A | od 2 316 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80 D-0124A | od 1 934 zł | 10 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90 D-0125A | od 2 010 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100 D-0126A | od 2 026 zł | 10 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110 D-0127A | od 2 208 zł | 9 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120 D-0128A | od 2 287 zł | 9 oferty | ||
New Trendy New Soleo 130 D-0168A | od 2 442 zł | 9 oferty | ||
New Trendy New Soleo 150 D-0169A | od 2 752 zł | 9 oferty | ||
New Trendy New Soleo 170 D-0170A | od 3 061 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →