Ścianka prysznicowa New Trendy New Soleo 100 L D-0148A/D-0095B
Zdjęcia 9 |
New Trendy New Soleo 100 L D-0148A/D-0095B 100 cm140 cm |
|
Szkło hartowane z powłoką ochronną Active Shield 2.0.
Można go zamontować na palecie lub bezpośrednio na podłodze.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 100 L D-0148A/D-0095B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 100x195 wnękowe chrom le | 2 957 zł |
NEW TRENDY D-0148A/D-0095B drzwi NEW SOLEO PLUS L czyste 6mm Active Shield | 2 808 zł |
Drzwi prysznicowe składane 100 cm lewe D-0148A/D-0095B New Soleo RABAT10WS | 2 808 zł |
New Trendy New Soleo Plus drzwi wnękowe bifold 100x195 cm przejrzyste lewe | 2 808 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo 100 L D-0148A/D-0095B
Ceny na New Trendy New Soleo 100 L D-0148A/D-0095B |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 100 L D-0148A/D-0095B | od 2 808 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 140 L D-0150A/D-0096B | od 3 097 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →