Ścianka prysznicowa New Trendy New Soleo 70 D-0119A
Zdjęcia 14 |
New Trendy New Soleo 70 D-0119A |
|
Szkło hartowane z powłoką ochronną Active Shield 2.0.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 70 D-0119A
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 70x195 wnękowe chrom uni | 1 767 zł |
NEW TRENDY D-0119A NEW TRENDY D-0119A drzwi NEW SOLEO pojedyncze 68,5-71 7 | 1 714 zł |
Drzwi prysznicowe uchylne 70 cm D-0119A New Soleo New Trendy RABAT10WSKLEP | 1 714 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 70x195 wnękowe czarne un | 2 140 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 70x195 wnękowe miedź uni | 2 354 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje New Trendy New Soleo 70 D-0119A
Ceny na New Trendy New Soleo 70 D-0119A |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70 D-0119A | od 1 714 zł | 11 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90 D-0121A | od 1 919 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100 D-0122A | od 1 997 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →