Ścianka prysznicowa New Trendy New Soleo 190 D-0261A
Zdjęcia 10 | 4 607 zł Kup! New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 190x195 wnękowe chrom unKomfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
New Trendy New Soleo 190 D-0261A |
|
Szkło hartowane z powłoką ochronną Active Shield 2.0, dzięki której krople wody nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia.
Można go zainstalować na palecie lub na podłodze.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje New Trendy New Soleo 190 D-0261A
Ceny na New Trendy New Soleo 190 D-0261A |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 130 D-0258A | od 4 121 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo 150 D-0259A | od 4 241 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo 170 D-0260A | od 4 369 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 190 D-0261A | od 4 607 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo 230 D-0262A | od 4 729 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →