Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x100
Zdjęcia 11 |
New Trendy New Soleo 100x100 K-0420 |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia). Są uszczelki magnetyczne.
Paleta jest kupowana osobno. Nakładka na klamce zmiękcza jej kontakt ze szkłem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 100x100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x100 półokrągła chro | 3 901 zł |
NEW TRENDY K-0540 kabina NEW SOLEO BLACK półokrągła R55 uchylne 100x100x19 | 4 334 zł |
New Trendy New Soleo Black kabina półokrągła R55 100x100x195cm przejrzyste | 4 334 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x100 półokrągła czar | 4 445 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 80x80 | od 3 657 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x90 | od 3 731 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x100 | od 3 901 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →