Ścianka prysznicowa New Trendy New Soleo 90 D-0121A
Zdjęcia 14 |
New Trendy New Soleo 90 D-0121A |
|
Szkło hartowane z powłoką ochronną Active Shield 2.0.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 90 D-0121A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 90x195 wnękowe chrom uni | 1 919 zł |
NEW TRENDY D-0211A drzwi NEW SOLEO BLACK pojedynczedrzwi wnękowe90x195czys | 2 179 zł |
Czarne drzwi prysznicowe 90 cm D-0211A New Soleo Black New Trendy RABAT10W | 2 179 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 90x195 wnękowe czarne un | 2 295 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo 90 D-0121A
Ceny na New Trendy New Soleo 90 D-0121A |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70 D-0119A | od 1 714 zł | 11 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90 D-0121A | od 1 919 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100 D-0122A | od 1 997 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →