Ścianka prysznicowa New Trendy New Soleo 100 D-0126A
Zdjęcia 22 |
New Trendy New Soleo 100 D-0126A |
|
Szkło hartowane z powłoką ochronną Active Shield 2.0. Odpowiedni dla osób niepełnosprawnych.
Można go zamontować na palecie lub bezpośrednio na podłodze.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 100 D-0126A
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 100x195 wnękowe chrom un | 2 134 zł |
NEW TRENDY D-0216A drzwi NEW SOLEO BLACK podwójnedrzwi wnękowe100x195czyst | 2 422 zł |
Czarne drzwi prysznicowe 100 cm D-0216A New Soleo Black New Trendy RABAT10 | 2 422 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 100x195 wnękowe czarne u | 2 550 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 100x195 wnękowe miedź un | 2 848 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje New Trendy New Soleo 100 D-0126A
Ceny na New Trendy New Soleo 100 D-0126A |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70 D-0123A | od 2 199 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80 D-0124A | od 1 934 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90 D-0125A | od 2 010 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100 D-0126A | od 2 026 zł | 10 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110 D-0127A | od 2 097 zł | 9 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120 D-0128A | od 2 287 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 130 D-0168A | od 2 319 zł | 9 oferty | ||
New Trendy New Soleo 150 D-0169A | od 2 752 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 170 D-0170A | od 3 061 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →