Ścianka prysznicowa New Trendy New Soleo 100 D-0122A
Zdjęcia 14 |
New Trendy New Soleo 100 D-0122A |
|
Szkło hartowane z powłoką ochronną Active Shield 2.0.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 100 D-0122A
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 100x195 wnękowe chrom un | 1 997 zł |
NEW TRENDY D-0212A drzwi NEW SOLEO BLACK pojedynczedrzwi wnękowe100x195czy | 2 252 zł |
Czarne drzwi prysznicowe 100 cm D-0212A New Soleo Black New Trendy RABAT10 | 2 252 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 100x195 wnękowe czarne u | 2 371 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 100x195 wnękowe miedź un | 2 589 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 100x195 wnękowe grafit u | 2 589 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 100x195 wnękowe złote un | 2 589 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo 100 D-0122A
Ceny na New Trendy New Soleo 100 D-0122A |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70 D-0119A | od 1 714 zł | 11 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90 D-0121A | od 1 919 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100 D-0122A | od 1 997 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →