Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo Black 91x91 kątowa
Zdjęcia 7 |
New Trendy New Soleo Black 90x90 D-0289A/D-0290A |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia). Są uszczelki magnetyczne.
Paleta jest kupowana osobno. Kabina prysznicowa z podwójnymi składanymi drzwiami otwieranymi na zewnątrz i do wewnątrz. Nakładka na klamce zmiękcza jej kontakt ze szkłem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo Black 91x91 kątowa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x90 kwadratowa czarna | 6 023 zł |
NEW TRENDY D-0289A/D-0290A Kabina prysznicowa NEW SOLEO BLACK 2D kwadratow | 5 873 zł |
Kabina prysznicowa kwadratowa 90x90 D-0289A/D-0290A New Soleo Black New Tr | 5 873 zł |
New Trendy New Soleo Black 90x90x195 cm kabina kwadratowa przejrzyste D-02 | 5 873 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo Black
Ceny na New Trendy New Soleo Black |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo Black 81x81 kątowa | od 5 635 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Black 81x91 lewa / prawa | od 5 903 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Black 91x81 lewa / prawa | od 5 756 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Black 91x91 kątowa | od 5 873 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →