Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 2D 80x100 lewa / prawa
Zdjęcia 4 |
New Trendy New Soleo 2D 80x100 D-0140A/D-0142A |
|
Pokryty szkłem Active Shield. Pętle wahadłowe. Zawiasy z mechanizmem podnoszenia.
Paleta jest kupowana osobno. Możliwość montażu z paletą lub bez.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 2D 80x100 lewa / prawa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 80x100 prostokątna chro | 3 215 zł |
NEW TRENDY D-0140A/D-0142A kabina NEW SOLEO prostokątna 80x100x195 czyste | 3 135 zł |
New Trendy New Soleo 80x100x195 cm kabina prostokątna przejrzyste D-0140A/ | 2 978 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo 2D
Ceny na New Trendy New Soleo 2D |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 2D 70x70 kątowa | od 2 992 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo 2D 70x80 lewa / prawa | od 3 070 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo 2D 70x90 lewa / prawa | od 3 147 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo 2D 70x100 lewa / prawa | od 3 139 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo 2D 80x80 kątowa | od 3 147 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo 2D 80x90 lewa / prawa | od 3 139 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo 2D 80x100 lewa / prawa | od 3 215 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 90x90 kątowa | od 3 215 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 90x100 lewa / prawa | od 3 290 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo 2D 100x100 kątowa | od 3 367 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →