Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 2D 90x100 lewa / prawa
Zdjęcia 3 |
New Trendy New Soleo 2D 90x100 K-0407 |
|
Pokryty szkłem Active Shield. Pętle wahadłowe. Zawiasy z mechanizmem podnoszenia.
Paleta jest kupowana osobno. Możliwość montażu z paletą lub bez.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 2D 90x100 lewa / prawa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x100 prostokątna chro | 3 531 zł |
NEW TRENDY K-0407 NEW SOLEO 2D prostokątna 90x100x195 czyste 6mm Active Sh | 3 443 zł |
New Trendy New Soleo 90x100x195 cm kabina prostokątna przejrzyste K-0407 Z | 3 271 zł |
New Trendy New Soleo Kabina prysznicowa prostokątna 90x100x195 cm z powłok | 3 443 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo 2D
Ceny na New Trendy New Soleo 2D |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 2D 90x90 kątowa | od 3 201 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 90x100 lewa / prawa | od 3 271 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 100x100 kątowa | od 3 343 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 100x120 lewa / prawa | od 3 485 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 120x120 kątowa | od 3 625 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →