Душова кабіна New Trendy New Soleo 2D 90x90 кутова
Фото 3 |
New Trendy New Soleo 2D 90x90 K-0406 |
|
З покриттям скла Active Shield. Маятникові петлі. Петлі з підйомним механізмом.
Піддон купується окремо. Можливість монтажу з піддоном або без нього.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог New Trendy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі New Trendy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити New Trendy New Soleo 2D 90x90 кутова
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x90 kwadratowa chrom | 3 455 zł |
NEW TRENDY K-0553 kabina NEW SOLEO BLACK 2D kwadratowa uchylne 90x90x195 c | 3 926 zł |
Kabina kwadratowa 90x90 K-0553 New Soleo Black New Trendy RABAT10WSKLEPIE | 3 926 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x90 prostokątna czarn | 4 026 zł |
New Trendy New Soleo Black 90x90x195 cm kabina kwadratowa przejrzyste K-05 | 3 926 zł |
Модификації New Trendy New Soleo 2D
Ціни на New Trendy New Soleo 2D |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 2D 90x90 кутова | від 3 455 zł | 5 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 2D 90x100 ліва / права | від 3 443 zł | 4 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 2D 100x100 кутова | від 3 519 zł | 4 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 2D 100x120 ліва / права | від 3 668 zł | 4 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 2D 120x120 кутова | від 3 913 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →