Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 2D 90x90 kątowa
Zdjęcia 3 |
New Trendy New Soleo 2D 90x90 K-0406 |
|
Pokryty szkłem Active Shield. Pętle wahadłowe. Zawiasy z mechanizmem podnoszenia.
Paleta jest kupowana osobno. Możliwość montażu z paletą lub bez.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 2D 90x90 kątowa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x90 kwadratowa chrom | 3 455 zł |
NEW TRENDY K-0553 kabina NEW SOLEO BLACK 2D kwadratowa uchylne 90x90x195 c | 3 926 zł |
Kabina kwadratowa 90x90 K-0553 New Soleo Black New Trendy RABAT10WSKLEPIE | 3 926 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x90 prostokątna czarn | 4 026 zł |
New Trendy New Soleo Black 90x90x195 cm kabina kwadratowa przejrzyste K-05 | 3 926 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo 2D
Ceny na New Trendy New Soleo 2D |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 2D 90x90 kątowa | od 3 455 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 90x100 lewa / prawa | od 3 443 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 100x100 kątowa | od 3 519 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 100x120 lewa / prawa | od 3 668 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 120x120 kątowa | od 3 913 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →