Ścianka prysznicowa New Trendy New Soleo 70 D-0123A
Zdjęcia 22 |
New Trendy New Soleo 70 D-0123A |
|
Szkło hartowane z powłoką ochronną Active Shield 2.0. Odpowiedni dla osób niepełnosprawnych.
Można go zamontować na palecie lub bezpośrednio na podłodze.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje New Trendy New Soleo 70 D-0123A
Ceny na New Trendy New Soleo 70 D-0123A |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70 D-0123A | od 2 199 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80 D-0124A | od 1 876 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90 D-0125A | od 2 010 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100 D-0126A | od 2 026 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110 D-0127A | od 2 097 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120 D-0128A | od 2 172 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 130 D-0168A | od 2 319 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 150 D-0169A | od 2 613 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 170 D-0170A | od 2 907 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →